Вартість оренди торгового місяця на муніципальному ринку Калуша зросте на 25%

[ad_1]

Вартість оренди торгового місяця на муніципальному ринку Калуша зросте на 25%

Останнє підняття тарифів на послуги оренди місць  на КП «Калуський муніципальний ринок» розглядали ще у березні минулого  року і у дію вони вступили з 1 квітня 2021 року.

Повідомлення про намір підвищити плату за оренду торгових місць комунального підприємства оприлюднили ще на початку грудня. Та розглядали за процедурою регуляторного акту.

Про необхідність підвищення тарифів на оренду торгових місць кажуть, що через зростання витрат комунального підприємства, які не відшкодовуються у повному обсязі діючими тарифами.

А саме, ростом мінімальної заробітної плати (6500 гривень із 1 січня 2022 року і 6700 гривень — з 1 жовтня 2022 року) суттєвим ростом тарифів на комунальні послуги, електроенергію, подорожчанням послуг охорони та санепіднагляду. У нових тарифах закладено рентабельність на рівні 10%.

За словами керівника управління економічного розвитку Юрія Соколовського, управління проаналізувало тарифи на інших ринках Калуша і з’ясувало, що вони становлять 9-15 гривень за квадратний метр залежно від місця розташування ринку.

В той час, як на муніципальному ринку зараз тариф становить 8 гривень за квадратний метр, а після підвищення він зросте на 25% і становитиме 10 гривень за квадратний метр.

Тарифи на місця на муніципальному ринку зростають так:

  • Торгівля з автомобіля (15 кв. метрів) — з 120 до 150 гривень на день;
  • Торгівля з автомобіля (20 кв. метрів) — з 160 до 200 гривень на день;
  • Торгівля сільськогосподарською продукцією власного виробництва (молоко, овочі, фрукти) (0,7 кв. метрів) — з 5,50 до 7 гривень на день;
  • Оренда павільйонів та кіосків для торгівлі (1 кв. метр) — з 8 до 10 гривень на день;
  • Торгівля товарами в тому числі такими, що були у вжитку (1 кв. метр) — з 8 до 10 гривень на день.

Раніше також було встановлено окремий соціальний тариф для торгівлі, що здійснюється пенсіонерами, які реалізують власні товари, що були у вжитку на вул. Драгоманова — 2 гривні за квадратний метр. Цього разу окремих тарифів на торгівлю, що здійснюється пенсіонерами, які реалізують власні товари, що були у вжитку, не передбачено.

Читайте також, На Рогатинщині суд відмовив у поновленні на роботі невакцинованій вчительці.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Заказал диплом специалиста Хабары. Бланки http://diplomas-i.com/ дипломов бакалавра Брянск. В наши дни слишком много людей ищут работу. Это потому, что экономика в порядке, и люди хотят много работать и двигаться в

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *