На Прикарпатті зафіксували нові випадки сказу


На Прикарпатті зафіксували нові випадки сказу

Відповідно до випадку, що мав місце 01.01.2022 р. в Коломийському районі Івано-Франківської області, здійснено діагностичний відстріл лисиць (4 голови) на території мисливських угідь смт. Отинія, с. Товмачик, с. Іванівці, с. Мишин.

Повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

В Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби відповідно результатів лабораторних досліджень встановлено сказ лисиць відстріляних на території мисливських угідь с. Товмачик, с. Іванівці Коломийської ОТГ та с. Мишин Нижньовербізької ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області та на території мисливського угіддя урочище «Валиска» УТМР «Княжа фауна» с. Кукільники Більшівецької ОТГ.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучною територію мисливських угідь урочища «Валиска» с. Кукільники Більшівецької ОТГ, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу.

Зазначимо, в осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до чинної інструкції.

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *