Китай відправить до України посередника у переговорах з РФ: він має медаль від Путіна

[ad_1]

Китай відправить до України посередника у переговорах з РФ: він має медаль від Путіна

Під час телефонної розмови Цзіньпін сказав Зеленському, що переговори — «єдине рішення війни».

Китайський лідер Сі Цзіньпін погодився відправити своїх спецпредставників в Україну та інші держави для спілкування «з усіма сторонами» щодо політичного врегулювання «кризи в Україні», цитує Bloomberg держагентство Китаю. 

Зазначається, що під час телефонної розмови глава КНР сказав українському лідеру, що переговори — «єдине рішення війни».

Кореспондент The Washington Post Крістіан Шеферд повідомляє, що китайську спецделегацію з врегулювання «української кризи» очолить Лі Хуей — колишній посол КНР у Росії. Як зазначив Шеферд, Лі Хуей має навіть медаль від Путіна.

У нещодавно висунутих 12-ти пунктів Китай наполягав на негайному припиненні бойових дій з урахуванням російської позиції. Наприклад, в документі було сказано, що Захід повинен зняти з Росії всі санкції. 

Країни Заходу і Україна відкинули «бачення» Китаєм «миру», яке може заморозити війну і розблокувати Росії можливості вільно закуповувати західні технології. 

Своєю чергою, Росія підтримує припинення вогню за умови, що Київ, Вашингтон і союзники визнають «легітимність» анексованих РФ українських територій.

Джерело: УНІАН

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *