Святкування дня народження вдома: плюси та мінуси

Де святкувати день народження? Варіантів може бути безліч, але на практиці на 90% людей вибір йде між рестораном та власним домом. Пропонуємо розглянути, в чому переваги «домашньої» вечірки та як зробити її більш привабливою для себе.

Мінуси святкування вдома

Головне, що відлякує від домашньої вечірки, — це клопіт. У вас день народження, а потрібно закупити продукти, прибирати, провести половину дня за плитою, зробити сервірування столу, а потім знову прибирати – вже після вечірки. Радісний настрій у такій ситуації зберегти досить складно. Але все одно більшість українців, за опитуванням, віддає перевагу саме такому формату проведення днів народження.

Святкувати в ресторані?

Можна відмовитись від приготувань та піти у ресторан, кафе. Це зручно – гості приходять одразу у заклад, ви проводите разом кілька годин і їдете додому відпочивати. Але за вартістю це виходить значно дорожче, аніж при домашньому форматі.

А ще такий варіант не підходить для великих компаній, які люблять пошуміти. У барі ви навряд чи зможете грати на гітарі, голосно жартувати про непристойні речі та танцювати на столах. Все ж таки на публіці доводиться тримати себе у руках. Окрім того, зараз бари працюють максимум до 22.00, тож вечірку доведеться завершувати досить рано. Якщо ви налаштовані гуляти всю ніч – святкуйте вдома!

 Святкуємо вдома, але не готуємо

Більшість мінусів домашнього святкування можливо усунути. Готувати взагалі не потрібно — щоб створити святковий настрій, замовте смачну їжу та напої. По-перше, так ви зможете відпочити (а це вже подарунок), по-друге – отримаєте гастрономічне задоволення від вишуканої ресторанної кухні та естетичної подачі страв. Тим більше, що окремі ресторани роблять знижки для іменинників.

Наприклад,  «Сушія» робить іменникам знижку 15% на все замовлення. Тобто замовляти можна абсолютно всі страви, які є в меню – суши, десерти, закуски, основні страви. Від загальної суми у чеку просто віднімуть 15%.  Для того, аби скористатись пропозицією, потрібно зареєструватись на сайті «Сушія» мінімум за 11 днів до дня народження. Рівно за 10 днів на електронну прийде 13-значний код – це і ваш особистий промокод, за яким ви маєте 15% знижки. Скористатись ним можна безпосередньо у день народження або протягом тижня після нього.

А ще суші точно ідеально підійдуть для вишуканого святкування у колі найдорожчих людей, тому доставка роллов це те що потрібно для свята. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *