На реконструкцію калуського водозабору потрібно понад 27 млн гривень


На реконструкцію калуського водозабору потрібно понад 27 млн гривень

На реконструкцію калуського водозабору потрібно понад 27 млн гривень, фото-1

Роботи міська влада планує на наступний рік, причому розраховують залучити кошти з державного бюджету. Частину від вартості робіт планує профінансувати громада.

На оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради Богдан Грущак повідомив, що кошторисна вартість реконструкції інфільтраційних басейнів на водозаборі “Добровляни” становить 27 млн 106 тисяч гривень. Роботи міська влада планує на наступний рік, причому розраховують залучити кошти з державного бюджету, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, договір на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція інфільтраційних басейнів №1 та №2 та укріплення берегів р. Чечва на вході до інфільтраційних басейнів на водозаборі “Добровляни” Калуської міської територіальної громади Івано-Франківської області” було укладено за підсумками тендеру 14 квітня 2021 року з підприємцем Вірою Коцюрубою з Івано-Франківська на суму 170 тис. гривень (закупівлю оголошували на 290 тис. гривень).

Проєкт передбачає влаштування прокопу довжиною 363 метри і шириною 30 метрів; берегоукріплення габіонними ящиками лівого берега річки Чечва перед вхідним гирлом до інфільтраційних басейнів довжиною 111 метрів та після вхідного гирла до інфільтраційних басейнів довжиною 783 метрів; влаштування проїзду між озерами шириною 12 метрів з трубним сполученням басейнів; влаштування двох інфільтраційних басейнів розміром 20 на 150 метрів і глибиною 2,5 метра кожен (відновлення басейнів з укріпленням берегів залізобетонними плитами); розчистка русла річки Чечва тощо.

Також 16 червня в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради оприлюднило повідомлення про плановану діяльність – реконструкцію інфільтраційних басейнів, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Зауважень і пропозицій від громадськості до планової діяльності та обсягу досліджень, які підлягають включенню до Звіту з оцінки впливу на довкілля, не надходило. Сам звіт з оцінки впливу на довкілля станом на 1 вересня ще не оприлюднено.

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *