Ситуація з COVID-19 залишається напруженою: скільки дітей на Прикарпатті вже вакциновано

[ad_1]

Ситуація з COVID-19 залишається напруженою: скільки дітей на Прикарпатті вже вакциновано

На Прикарпатті провели брифінг щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус та стану вакцинації. 

Про це інформує Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ, на базі якого й проводили брифінг. 

Як зазначив головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук,  кількість хворих на коронавірус зростає кожного дня.

Летальні випадки також збільшуються.  За минулу добу їх було 25, а кількість хворих склала понад 640. Серед них 44 — діти. Найбільше хворіють в Івано-Франківському та Калуському районах. 

Як зазначає Руслан Савчук, ситуація із захворюванням й досі напружена. 

«На жаль, на Прикарпатті динаміка захворюваності не зменшується. На COVID-19 хворіють всі, не залежно від віку, статті чи соціального статусу. В області продовжує активно циркулювати штам «Дельта». Варто зауважити, що перебіг захворювання саме на цей штам важкий і стрімкий», — зазначає Руслан Савчук

Руслан Савчук зауважив, що на Прикарпатті діти почали частіше хворіти на коронавірус. Продовжується й вакцинація серед неповнолітніх. Вже 293 дитини в області були вакциновані. 

За словами головного державного санітарного лікаря, на Прикарпатті 90% діагностики коронавірусу проводиться саме у франківському ОЦКПХ.  Коронавірус тут діагностують за один день. Крім цього проводять й інші діагностики (ВІЛ, СНІД, гепатити). 

«Потужності нашої лабораторії дозволять щоденно проводити до трьох тисяч тестувань, при потребі навіть більше. Навіть якщо в області буде критична ситуація з коронавірусною інфекцією, то наша лабораторія справиться», — розповів Руслан Савчук. 

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *