На Франківщині розгорнуть госпітальну базу на випадок холери

[ad_1]

На Франківщині розгорнуть госпітальну базу на випадок холери

За ініціативи головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука відбулася зустріч з питань протидії поширенню холери на Прикарпатті, повідомила пресслужба ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України”.

Під час зустрічі підписано спільний наказ ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” та Департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації “Про організацію медичної допомоги хворим з підозрою і захворюванням на холеру та заходи її профілактики”. Відповідно до наказу затверджено оперативний план первинних заходів при виявленні хворого (трупа) або підозрі зараження на особливо небезпечні інфекції, що мають міжнародне значення, та інші небезпечні інфекції неясної етіології.

Також визначено обласну бригаду консультантів з карантинних інфекцій та її дублюючий склад. Крім того, розроблено алгоритм дій персоналу закладів охорони здоров’я області при виявленні хворого (трупа) або підозрі на зараження холерою та інші небезпечні інфекції, що мають міжнародне значення (медичного працівника при виявленні хворого та підозрілого у медичному закладі, за межами медичного закладу: вдома, у готелі, або в будь-якому іншому місці, алгоритм дій диспетчера відділення невідкладної медичної допомоги, керівників медичних закладів, де виявлено хворого чи підозру на холеру).

В області передбачено розгортання госпітальної бази на випадок поодиноких захворювань холерою в 10 лікувальних закладах. КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради визначена опорним закладом для надання медичної допомоги хворим з підозрою та захворюванням на холеру.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *