"Друга армія світу" несе великі втрати, якщо ми зупиняємо її, то ми є першою – Міноборони

[ad_1]

"Друга армія світу" несе великі втрати, якщо ми зупиняємо її, то ми є першою – Міноборони

Понеділок, 7 березня — 12-й день боротьби героїчного українського народу проти російських окупантів, які цинічно вторгнулися до України. Про підсумки 12-го дня війни розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«12-й день потужного опору опору, якого не очікував ворог, опору, який вражає. Друга армія світу, як вони себе називали, несе величезні втрати і не може виконати поставлені перед нею задачі. Якщо ми зупиняємо другу, то ми — перші. За ці дні стало очевидно, що наша держава і суспільство добре загартовані війною. Ми вміємо воювати, ми вміємо забезпечувати свою армію, ми вміємо організувати волонтерський рух та стати в стрій», — написала вона.

Маляр зауважила, що усього за декілька днів український народ централізовано розгорнув територіальну оборону, добровольчий рух — добровольчі формування територіальних громад, волонтерську допомогу.

«Ми кожен на своєму місці організовано робимо все для перемоги. Ніякого хаосу немає. Так, наша боротьба складна, виснажлива, є втрати. Бо ціна свободи висока. Але наше суспільство таке ж міцне, як і наша армія. За ці дні ми показали всьому світу – «не влізай сюди, бо вб’ють», — додали в Міноборони.

За її словами, нині перед Міноборони стоять такі завдання:

— дотиснути ворога;
— стати сильним тилом для нашої армії;
— не схибити пам’ять загиблих, які вже віддали життя за Україну.

Читайте також: В Україні створили Telegram-канал для пошуку дітей, які загубилися: як працює.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *