У Франківську для десятків будинків опалювальний сезон може не розпочатися вчасно

[ad_1]

У Франківську для десятків будинків опалювальний сезон може не розпочатися вчасно

В Івано-Франківську із 76 будинків, що отримали дозвіл на від’єднання від централізованого теплопостачання, лише 49 звернулися в «Івано-Франківськгаз» для оформлення документації на встановлення індивідуального газового опалення. Таке зволікання зі сторони споживачів призведе до того, що для десятків будинків опалювальний сезон не розпочнеться вчасно. Інформує КУРС з посиланням на пресслужбу АТ “Івано-Франківськгаз”.

Газовики звертають увагу, отримати дозвіл — це лише початок процесу із встановлення газового опалення. Потрібно виготовити низку документів, виконати будівельно-монтажні роботи, реконструкцію фасадних газопроводів, стояків газових, а також внутрішніх мереж газопостачання, у деяких випадках ще й заміну газопроводу-вводу. На виконання усіх цих робіт потрібні не лише кошти, а й час – щонайменше кілька місяців.

В «Івано-Франківськгазі» наголошують, що роботи за угодами на виконання будівельно-монтажних робіт по заміні фасадних газопроводів, які будуть оплачені до 31.08.2022 року, завершать до 15.10.2022 року.

Сьогодні статистика звернень свідчить:

  • 28 житлових будинках вже виконали роботи із заміни фасадних газопроводів.
  • 41 будинок взагалі не оплатив за будівельно-монтажні роботи, відповідно вони не включені в графік виконання цих робіт.

«На жаль, часто стикаємося із ситуацією непорозумінь між самим мешканцями, відсутністю співпраці між головами ОСББ і мешканцями житлових будинків. Через відсутність одностайності, вони не можуть ухвалити спільне рішення щодо газифікації”, – розповів директор з капітального будівництва АТ “Івано-Франківськгаз” Олександр Мандрик.

Щоб не залишитися в розпал опалювального сезону без теплих радіаторів, фахівці «Івано-Франківськгазу» закликають, не зволікати з процесом переходу на індивідуальне опалення, особливо якщо будинок уже від’єднаний від центрального теплопостачання. Окрім того, нагадують, усі прикарпатці можуть скористатися комплексною послуга «Індивідуальне опалення «Під ключ». Ця послуга допомагає перейти із централізованого на газове опалення з мінімальними затратами часу та зусиль.

Обравши послугу «Індивідуальне опалення «під ключ», споживачу не потрібно турбуватися про пошук сертифікованого газового обладнання, підбирати радіатори відповідно до площі помешкання, шукати фахового майстра для їх монтажу та паралельно оформляти усю необхідну документацію в газорозподільній компанії. Увесь комплекс робіт здійснює «Івано-Франківськгаз».

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *