У Бурштині через пошкоджену прильотами тепломережу проблеми з опаленням і гарячою водою

[ad_1]

У Бурштині через пошкоджену прильотами тепломережу проблеми з опаленням і гарячою водою

У місті Бурштин на Івано-Франківщині все ще усувають проблеми на ТЕС, викликані минулими прильотами під час масованих ракетних атак рф.

“Знаємо і розуміємо, що сьогодні є певні проблеми з опаленням та гарячою водою в місті. І ми не будемо розказувати, звідки вони взялися, адже ті, хто тут працює, добре знають, як зараз виглядає ТЕС”, – звернулися енергетики ДТЕК Бурштинська ТЕС до містян.

Проблеми є такими:

  • Величезні пошкодження обладнання тепломережі, які унеможливлюють подачу опалення та гарячої води тими ж шляхами, що і до прильотів, а відповідно не все обладнання можна залучити в роботу.
  • Опалювальний сезон триває, що не дозволяє нам повністю зупинити постачання гарячої води та опалення на 2 доби й узятися до усунення недоліків та запуску обхідної схеми подачі.

Пропоноване рішення:

  • Енергетики підтримують подачу води температурою близько 45 градусів та, по можливості, підігрівають її до необхідних норм. За їхніми словами, це дозволяє втримати дієздатність пошкодженої тепломережі в теперішніх умовах.
  • Нову теплотрасу провели обхідним шляхом, для підключення потрібно 2 доби, тому чекають потепління, щоб це зробити.

“Ми перерахуємо оплату за послуги з теплопостачання за той час, коли температура теплоносія була нижчою, аніж зазвичай”, – пообіцяли городянам.

Джерело: КУРС

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *