Новини війни 10 травня

[ad_1]

Новини війни 10 травня

▪️У Білогорівці Луганської області триває «зачистка території», Збройні сили України знищили понтони й військову техніку російських військ, частина загарбників тікала назад вплав. 

▪️ Минулої доби на територію заводу «Азовсталь» у Маріуполі було здійснено 34 авіанальоти, у тому числі 8 вильотів було здійснено стратегічними бомбардувальниками. Національна гвардія заявляє, що наразі все керівництво України працює над евакуацією цивільних та порятунком військових, які тримають оборону на заводі «Азовсталь» в окупованому Маріуполі.

▪️Минулої доби літаки рашистів обстрілювали некерованими ракетами прикордонні території Чернігівщини. Ракети розірвалися у лісистій місцевості та у полі і викликали займання сухостою, пожежу вдалося загасити.

▪️ Міністерство торгівлі США оголосило про скасування на рік підвищених тарифів для імпорту української сталі, щоби підтримати металургійну галузь України, яка становить значну частку національної економіки.

▪️Спікерка Бундестагу Бербель Бас після візиту до Києва виступила за прискорення процесу надання членства в ЄС Україні.

▪️ Сейм Литви визнав росію терористичною державою. Парламент одноголосно підтримав відповідну резолюцію – 128 голосів за.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *