На Прикарпатті більше 2,3 тисячі дітей отримають подарунки від Мальтійської служби

[ad_1]

На Прикарпатті більше 2,3 тисячі дітей отримають подарунки від Мальтійської служби

В період з 17 до 22 грудня волонтери Мальтійської служби допомоги відвідають 20 закладів і передадуть солодощі, засоби гігієни і подарунки для дітей. 

Цього року в організації отримали понад 700 листів від дітей. З 1 листопада в Мальтійській службі допомоги кожен охочий міг взяти лист та здійснити мрію дитини. Про це розповіла  референтка з праці з молоддю Анастасія Бойчук.

Прикарпатці охоче приєднуються до акції. Це — незмінна традиція у жителів Івано-Франківщини. Багато хто не уявляє День святого Миколая без цієї акції. Для жертводавців — це можливість реалізувати свою потребу допомагати. Цього року люди також всі листи розібрали, — розповідає Анастасія Бойчук.

Подарунки цього року отримають 2 330 дітей. Допомогу закупили на загальну суму 961 тис. 787 грн.

Зараз створюють більше будинків сімейного типу, тому цього року через реформу ми отримали менше листів. Але маємо багато листів від потребуючих сімей. Також діти іноді пишуть окремо від класу”, — розповіла Анастасія Бойчук

17 грудня першими свої пакунки отримали вихованці Калуської спеціальної школи, Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей, а також — діти з “Благодійного товариства Світла Надія”.

Читайте також, Стало відомо, коли франківські школярі підуть на канікули.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *