На Франківщині зростає рівень госпіталізації хворих на COVID

[ad_1]

На Франківщині зростає рівень госпіталізації хворих на COVID

В Івано-Франківській області продовжує зростати рівень захворюваності на коронавірус та кількість госпіталізованих з цією недугою.

Так, лише за минулий тиждень на коронавірус захворіли майже тисячу прикарпатців. Про це у facebook повідомив очільник департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Ігор Дмитренко, пише Галка.

“І це ще не пік. Адже в осінньо-зимовий період ризик спалаху цієї інфекції значно збільшується. Тому, необхідно подбати про надійний захист від цієї недуги. Таким захистом є вакцинація. Люди, які отримали щеплення, якщо й інфікуються коронавірусом, то, здебільшого, не потрапляють на лікарняні ліжка та хворіють з легким перебігом”, – зауважив чиновник.

За його словами, минулої доби в області госпіталізували 22 особи з коронавірусною хворобою. Всього ж з цією недугою на стаціонарному лікуванні зараз перебуває 320 пацієнтів, 7 з яких у відділеннях реанімації. Понад 23% хворих потребують додаткової подачі кисню.

Хворим з COVID надають медичну допомогу у 29 лікувальних закладах, в яких розгорнуто 1 156 ліжок, 98% з яких забезпечені доступом до кисню.

Для госпіталізації дітей з COVID-19, в лікарнях області облаштували 147 ліжок з них 63 зайнято. За минулу добу госпіталізували 3 дитини.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *