"Маріуполь - це Україна": у Франківську переселенці з окупованого міста вийшли проти фіктивного референдуму рф

[ad_1]

"Маріуполь - це Україна": у Франківську переселенці з окупованого міста вийшли проти фіктивного референдуму рф

У дні, коли росія проводить так званий референдум, маріупольці по усій Україні виходять на вулиці, аби заявити, що Маріуполь був і буде в Україні.

Про це інформує КУРС.

“Треба усім розуміти, що у Маріуполі залишились 1/4 населення. Сьогодні ми, маріупольці, виходимо на вулиці українських міст, аби виступити проти цього фіктивного референдуму. Більшість мешканців виїхали, і вони проти цього референдуму”, – розповідають учасники акції в Івано-Франківську.

Люди зазначають, що російський “референдум” відбувається під дулами автоматів: “Який може бути вибір, коли до тебе додому приходять з автоматами?!”.

Керівниця центру “Я – Маріуполь” в Івано-Франківську Олена Калайтан зазначає, що у ці дні Маріуполь відзначає день міста і маріупольці, які тимчасово перебувають у Франківську, вирішили вшанувати своє місто.

“Сумуємо, що це літо провели без моря, але дуже сподіваємося, що наступне літо проведемо уже в українському Маріуполі. Сьогодні ми вирішили провести акцію “Маріуполь – це Україна”. Ми вийшли засвідчити, що Маріуполь буде в Україні. Наша хода – заява, що ми не хочемо до росії”.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *