Лікарня у Звягелі отримала від благодійників реабілітаційне обладнання на €24 тисячі

У Звягельську багатопрофільну лікарню надійшов сучасний тренажер для реабілітації поранених, який забезпечили благодійники з Німеччини. Загальна вартість тренажера — 24 тисячі євро.
Про це повідомили на сторінці Звягельської міської ради у Facebook.
«Співзасновник німецької благодійної організації Save Ukraine e.V. (Weinheim) Клаус Кеперт завітав 9 травня до міста Звягель, щоб особисто передати реабілітаційне медичне обладнання КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня», — йдеться у повідомленні.
Як зазначають у міській раді, до лікарні передали динамічний тренажер, призначений для реабілітації поранених. Його назва — сходи-бруси DST-8000. Придбали тренажер у рамках проєкту «Save a life. Gehhilfe», який було засновано юристкою  Ольгою Лябах, яка разом із дітьми вимушено виїхала з Бучі в Німеччину.
Нагадаємо, реабілітаційне відділення діє в Звягелі більше року. Раніше для місцевого каналу медики показали, як працює медичне обладнання для реабілітації. Тоді на закупленому за кошти залучені Дмитром Костюком медичному обладнанні та тренажерах проходили реабілітацію в відділенні неврології близько 60 громадян Новоград-Волинського та району. В основному це були військові. Послуги надаються безкоштовно.
Джерело: 04141.com.uaлікарні передали динамічний тренажер, призначений для реабілітації поранених
Дополнительно:
Лікарня у Звягелі отримала від благодійників реабілітаційне обладнання на €24 тисячі

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *