[ad_1]

Місто вперше прийняло “доросле” регбіліг: збірна гравців Франківська та Ужгорода обіграли суперників з Рівного, фото-1

Івано-Франківськ вперше прийняв “доросле” регбіліг.

Днями вперше в Івано-Франківську було зіграно матч чемпіонату України з регбіліг серед команд Суперліги між командами Carpathian Trinity (збірна гравців ДЮСШ-2-“Станиславів” Івано-Франківськ і Ужгорода) та Rivne Giants.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Франківського регбі.

“Carpathian Trinity вперше виступає у дорослому чемпіонаті Суперліги, а звітний матч, який відбувся на полі стадіону “Наука” імені Романа Микитюка ПНУ, був четвертим у цьому сезоні. Наші земляки до цієї зустрічі програли чемпіонам і срібним призерам минулорічного чемпіонату Kharkiv Legion XIII i KIBC Lviv Tigers відповідно і виграли у бронзового призера Kyiv Rhinos”, – йдеться в повідомленні.

Звітна гра носила принциповий характер, оскільки переможець отримував право зіграти гру за третє місце чемпіонату проти команди з Хмельницького. Незважаючи на свій молодий вік, гравці команди з карпатського регіону з перших хвилин захопили ініціативу та зуміли реалізувати її вже на перших хвилинах – відзначився Сплавник Тарас.

Господарі володіли ініціативою протягом всієї гри, дозволяючи рівнянам лиш в одиноких випадках наближатись до свого залікового поля. Після першого тайму, який завершився з рахунком 17:0, стало зрозумілим, що “вивезти путівку” у Хмельницький рівненським регбістам не вдасться.

У складі господарів у грі по два рази відмітились у чужій “заліковці” граючий тренер і капітан команди Безнощук Любомир і наймолодший у складі господарів 16-річний Романов Віталій, а також Бойчук Віталій, Дуля Максим і Кілб Михайло.

Крім того тричі влучно реалізував “спроби” Левандовський Олександр та один раз Безнощук Любомир, а Дуля Максим майстерно пробив по воротах ударом з відскоку.

Здобутком гостей стали лише дві “спроби”. 41:8 – переконлива перемога у дебютній домашній грі команди Carpathian trinity.