5:1 - ПФК Звягель перемагає в Калуші та виходить на 2 місце Другої ліги

У звітному протистоянні наш тренерський штаб зіштовхнувся із кадровими проблемами – через дискваліфікацію матч пропускав Валерій Скидан, і за неготовності зіграти на його позиції Євгенія Кузнєцова та Тараса Завадовича місце у центрі захисту зайняв капітан Денис Червінський, а його позицію справа в обороні змушений був закривати номінально центральний хавбек Вадим Лучка. Разом із тим, вперше у стартовому складі команди вийшов Антоній Емере, який зіграв на правому фланзі півзахисту.
Підтримати команду в далекому виїзді в Калуші, де відбувався матч проти запорізького Металурга, приїхала група вболівальників зі Звягеля, зокрема, Президент клубу Дмитро Костюк. Уже в дебюті матчу гравці «Металурга-2» залишилися у меншості: Дмитро Самусєв грубо помилився під тиском Максима Майтака, і змушений був збивати нашого молодого форварда, який виривався «на побачення» із воротарем. Підсумок – пряма червона картка від арбітра. Утім, незважаючи на кількісну більшість у складі, футболістам «Звягеля» ще довго не вдавалося відкрити рахунок в грі. Досить надійно діяла оборона господарів, а голкіпер Кирило Лавута потягнув удар головою від Вадима Гупаленка після подачі зі стандарту. А от на 32-й хвилині на лівому фланзі півзахисту опинився Емере, і після його подачі до карної зони та удару головою Артура Ващишина у воротаря вже не було ніяких шансів – 0:1 та довгоочікуване гольове повернення нашого кращого бомбардира!

У першому таймі голів більше не було, а от в середині другого звягельчан по-справжньому прорвало. Спочатку кращий гравець квітня у Другій лізі Фесенко здорово запустив Лучку в карну зону господарів, і після його прострілу та метушні відзначився сьогоднішній іменинник та ювіляр Юрія Бамболя – 0:2! А ще за чотири хвилини Майтак здорово відборовся проти захисника без порушення правил та прострілив вже на самого Фесенка у штрафну площу – 0:3! Ще за чотири хвилини м’яч знову опинився у карній зоні «Металурга-2» – цього разу в ногах Назара Гаврилюка, який дочекався вбігання Авер’янова та точно викотив партнеру, який випередив двох захисників – 0:4! Не минуло й хвилини, як Максим святкував знову – цього разу після прострілу Фесенка з правого флангу, замкнувши його з лінії воротарського майданчика – 0:5! До честі господарів поля, вони таки відзначилися голом престижу у виконанні Гліба Толока – 1:5.

А наприкінці приємним моментом стали виходи на заміни Володимира Гончарова та Андрія Юрченка, які дебютували не лише за «Звягель», а й загалом у дорослому професійному футболі! Вітаємо підопічних Руслана Скидана з чудовою перемогою! Як мінімум до завтра наша команда вийшла на другу сходинку таблиці Другої ліги!

ЧЕТВЕРО ЗВЯГЕЛЬЧАН — СЕРЕД НАЙКРАЩИХ У 15 ТУРІ ДРУГОЇ ЛІГИ
І знову футболісти ПФК «Звягель» — у традиційній підбірці найкращих за підсумками чергового туру VBET.UA Другої від «Спорт Арени» та ПФЛ! Цього разу наша команда здобула найбільшу в професійній історії перемогу над «Металургом-2» (5:1), тож не дивно, що відзначили саме атакувальних гравців нашої команди!

Так, до збірної туру потрапили Максим Авер’янов, Андрій Фесенко та Максим Майтак, а ще один нападник — Юрій Бамболя — став «Джокером туру», як найкращий з гравців, що підсилювали гру команд із лави для запасних! За приємною традицією — цитуємо колег:
Правий півзахисник – Андрій Фесенко

Продовжує розривати вінгер Фесенко, якого ставимо праворуч, маючи на увазі, що вони з Емере постійно мінялися флангами. У матчі з Металургом-2 Андрій причетний безпосередньо до чотирьох голів із п’яти в виконанні своєї команди! Саме він перевів м’яча на Антонія, після чиєї подачі Ващишин відкрив рахунок. Пізніше Фесенко підключив у результативну комбінацію Лучку, далі – забив сам із пасу Майтака та видав гольову передачу на один із голів Авер’янова.
Центральний півзахисник – Максим Авер’янов

У центрі поля звягельців виникли проблеми. У багатостраждальному Нікополі згорів будинок півзахисника Павленка, так що поряд із юним Гупаленком під Ващишиним зіграв Авер’янов. Тим не менш, дещо незвична позиція та функціонал не завадили Максиму стати одним із найкращих гравців матчу. Граючи в більшості, звягельці мали відчутну перевагу, тож Авер’янов із передач Гаврилюка та Фесенка оформив дубль.
Нападник – Максим Майтак

Він сам не забив, але ж який обсяг робіт виконав попереду в матчі проти молодих запоріжців! Саме Майтак пішов на суперника, так що захисник Самусєв змушений був фолити й уже в дебюті матчу залишив Металург-2 у меншості. Надалі Максим міг забивати сам, але більше досягнув у підіграші. Після його передачі забив Фесенко, а також вдало перевів м’яч на Гаврилюка, який асистував Авер’янову. Ще кілька передач Майтака могли стати результативними ‒ зокрема, на Бамболю та Фесенка.
«Джокер» туру — Юрій Бамболя

У турі є два голи «з лави запасних», але якщо захисник Чайки Стеценко забив п’ятий м’яч своєї команди, коли вже все було в матчі вирішено, то гол нашого лауреата мав велике значення. За мінімальної переваги гостей  Бамболя забив у ворота Металурга-2, швидко розібравшись у складній ситуації, а надалі був активним учасником атак. Цікаво, що забив він після певної перерви в день свого 20-річчя!
Джерело: 04141.com.uaЗвягель розгромно перемагає запорізький Металург-2