Залишитися в теплі взимку: мрія або реальність?

Сьогодні наша стаття в першу чергу для тих, хто має заміські будинки, дачі або ж приватні будинки, які не опалюються або ж мають опалення від електрики. Питання того, як прогріти приміщення швидко, економічно та ефективно постає майже перед кожним власником, а от очевидна відповідь щодо цього є не завжди. 

Що таке піч булер’ян

Булер’ян, або ж по-старому буржуйка — це опалювальне обладнання, що має високу тепловіддачу та економічні витрати палива. Використовувати такі печі можна в будинках, складських приміщеннях, СТО, тобто в житлових та нежитлових приміщеннях. 

Піч булер’ян має такі особливості конструкції

1. Циліндричний корпус. Піч булер’ян нагадує бочку, що поставлена горизонтально, а також має труби вигнутої форми. 

2. За своїми можливостями печі булер’ян відрізняються потужністю, розмірами, можливістю опалювати приміщення різної площі.

3.  Паливом для булер’янів є дерево, деревні відходи, тріски, брикети. При цьому, використовувати вугілля не можна.

4. Встановлюють піч на спеціальну металеву основу, а відстань від стіни повинна бути не менше 1м.

Опалювальна конвекційна піч

Опалювальна конвекційна піч

До речі, варто звернути увагу на те, що паливо печі використовують повністю, при цьому, вона достатньо швидко прогріває приміщення та частої закладки деревини не потребують, одного завантаження вистачає на тривалий період до 12 годин.

Принцип роботи булер’янів полягає в наступному: знизу через труби повітря потрапляє у внутрішню частину корпусу, де воно нагрівається і виводиться зверху у простір приміщення. При цьому температура повітря, що виходить з печі складає 120-1400С. А поверхня корпусу печі матиме температуру трохи більше 50 С. І це максимально важливий момент в плані безпеки, адже так майже відсутня можливість отримати опіки, якщо випадково доторкнутись до печі. 

Переваги печей булер’ян

Насправді печі булер’ян — справжня знахідка в наш час. Так, багато хто при згадуванні про буржуйки (так раніше називали ці печі) уявляють некрасивий, чорний та брудний агрегат, проте сучасні печі — це про стиль, привабливий дизайн та можливість вписати піч в інтер’єр майже будь-якого приміщення без втрати дизайнерських задумів. Достатньо подивитися на булер’яни, які виробляє ТМ RUD Garden.

Булер’яни, або буржуйки не потребують електроживлення, тож це ідеальний варіант при відключеннях світла та для приміщень, в яких немає інших варіантів опалення. Для печей буржуйок не потрібна власна котельня та вони достатньо легко встановлюються. Такий варіант опалення є економічним, адже деревина та її залишки є гарним паливним матеріалом, який має невелику ціну, проте тепловіддача при такому засобі триває довго.  

Піч Rud Pyrotron Кантрі

Піч Rud Pyrotron Кантрі

До речі, буржуйки дуже швидко протаплюють приміщення і рівномірно розподіляють таке тепло — це пов’язано з конвекційним принципом роботи, а також за допомогою булер’янів можна опалювати не одну кімнату, а весь будинок. Для цього достатньо під’єднати до повітропроводу гнучкий металевий рукав потрібної довжини. 

Ще однією максимально важливою перевагою булер’янів є те, що деякі моделі виробляють з варильною поверхнею. А це означає, що ви отримуєте не тільки опалювальний пристрій, ви отримуєте можливість зручно готувати.

RUD Garden — виробник стильних печей булер’ян

В тому випадку, якщо ви шукаєте піч для обігріву вже зараз, пропонуємо ознайомитись з модельним рядом та пропозиціями від українського виробника ТОВ «ТД Руд Е.С.». Виробництво компанії знаходиться в м. Дніпро та вже протягом не одного десятиліття виробляє як печі, так і цілий перелік садово-паркових меблів.

Піч Rud Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею

Піч Rud Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею

Печі булер’ян від ТМ RUD Garden — це не тільки різні варіанти: 

  • печі для опалення;
  • печі з варильною поверхнею;
  • печі-каміни.

 Буржуйки, які виробляє RUD Garden, напрочуд стильні та сучасні. Їх можна з легкістю розмістити як у складському приміщенні, так і в будинку з дизайнерським ремонтом. 

Більше інформації та можливостей зробити замовлення шукайте на сайті компанії в онлайн магазині: https://rud-garden.com/products/bulleryans

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *