Як вибрати найкращий оптичний приціл?

Коли справа доходить до вибору оптичного прицілу, необхідно враховувати безліч характеристик і функцій. Чесно кажучи, їх занадто багато, щоб розглянути їх усі. Першим кроком у визначенні того, що ви шукаєте в оптичному прицілі, є розуміння того, за що відповідають різні функції. З цього моменту ви можете прийняти обґрунтоване рішення і купити оптичний приціл, виходячи з того, які характеристики важливі для вашого стилю полювання або стрільби, а які характеристики не повинні бути пріоритетними.

ЗБІЛЬШЕННЯ

Збільшення має велике значення, але з практичної точки зору, оптичний приціл, який ви оберете для рушниці для полювання на гризунів під набій .17 HMR, ймовірно, буде відрізнятися від того, який ви оберете для рушниці для полювання на велику дичину під набій .300 WM, тому що ці рушниці служать для різних цілей, а самі патрони мають дуже різні можливості.

Поза особистими уподобаннями, визначальним фактором у виборі кратності збільшення має бути патрон основної гвинтівки.

ВАГА

Приціл встановлюється на легку гірську гвинтівку або на стенд для змагань зі стендової стрільби? При стрільбі з лави або неподалік від транспортного засобу вага і розмір гвинтівки або прицілу не мають великого значення. І навпаки, для гвинтівки, яку ви візьмете з собою в глибинку, розмір і вага є основним фактором, що викликає найбільше занепокоєння.

Як вибрати найкращий оптичний приціл?

ВСТАНОВЛЕННЯ ОПТИЧНОГО ПРИЦІЛУ

Для когось це може бути завданням, яке ви завжди довіряли місцевому зброяру або магазину зброї, але з правильними інструментами та невеликою кількістю літератури його може виконати будь-хто. Самостійне встановлення оптичного прицілу може підвищити довіру до всієї системи в цілому. Єдиним недоліком є те, що тепер вам не буде кого звинувачувати, якщо ви не влучите в мішень на 500 ярдів.

ПРИЦІЛЬНІ ПРИСТОСУВАННЯ ТА БАЛІСТИЧНІ МУШКИ

Чи хочете ви мати регульовану турель на прицілі, або ви будете покладатися на приціл типу BDC для компенсації відстані?

Існує безліч способів вирішити одну і ту ж проблему, коли мова йде про балістику, тому насправді це питання переваг.

  • Дехто віддає перевагу простому прицілу, щоб мати безперешкодний огляд цілі при повному збільшенні.
  • Для тих, хто віддає перевагу балістичним прицілам, ідеально підійде спеціальна балістична башточка.
  • Для тих, хто віддає перевагу поправкам на вітер або висоту, безсумнівним переможцем є приціли з компенсацією падіння кулі або приціли BDC.

З нашими порадами вибір ідеального оптичного прицілу може стати для вас дуже легкою задачею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *