Як підібрати сережки під тип вашого обличчя

Сережки – це чудовий спосіб оживити свій образ і зробити вас стильною і казковою в найкоротші терміни. Це обов’язковий аксесуар для всіх. При розумному виборі сережки можуть підкреслити ваші найкращі риси, а також додати кольору та індивідуальності вбранню. Але вони не варті того, якщо не підходять до вашої форми обличчя і змушують вас виглядати дивно, а не приховувати недоліки і доповнювати обличчя. Важливо срібні кафи, які доповнюють вашу природну красу, а не ті, які «в стилі».

Як підібрати сережки під тип вашого обличчя

Перш ніж далі читати статтю, врахуйте ці основні тези:

  • Найкращий спосіб вибрати сережки – це подивитися на форму свого обличчя.
  • Простий спосіб – вибрати сережки, які будуть протилежні рисам вашого обличчя.
  • Щоб визначити природну форму свого обличчя, відтягніть волосся і в дзеркалі обведіть контур обличчя за допомогою мила або помади.

Овальне обличчя

Овальна форма обличчя має не надто широкий лоб, а лінія чола зливається з високими вилицями. Ваше обличчя може злегка звузитися до округлого підборіддя. Жінки з овальним обличчям найщасливіші. Ви можете носити практично будь-які фасони сережок. Сережки з перлами та сережки з американськими діамантами можуть внести дивовижну різноманітність у вашу колекцію прикрас. Вони мають неймовірну універсальність і поєднуються з будь-яким типом сережок. Тож насолоджуйтесь експериментами!

Кругле обличчя

Так само, як вони звучать – круглі обличчя ширші на вилицях і вузькі на лобі та лінії щелепи. Ваше обличчя набуває загальну круглу форму. Довгі сережки з висячими атрибутами або сльозами найкраще доповнюють цю форму обличчя. Вони допомагають витягнути його. Сережки з гладкою та довгою конструкцією – найкращий вибір.

Квадратне обличчя

Обличчя квадратної форми не сильно звужуються від скул до чола або до лінії щелепи. Ширина вашого чола, щік і лінії щелепи буде однаковою. Круглі сережки, які можна обрати на цьому сайті — найкращий вибір, якщо у вас квадратна форма. Великі сережки-кільца або сережки із закругленими краями — чудовий вибір, оскільки вони привертають увагу до ваших прикрас і допомагають пом’якшити природні кути вашого обличчя.

Діамантове обличчя

Відмінні вилиці – ознака ромбоподібного обличчя. Лоб і підборіддя вашого обличчя вужчі, ніж вилиці. Збалансуйте свої природні риси за допомогою сережок, які більш широкі, ніж довгі. Поєднання прямих ліній також вражає, як і сережки з ніжними краплями.

Обличчя у формі серця

Обличчя у формі серця має лоб ширший за вилиці, а обличчя звужується до підборіддя. Такі обличчя доповнюють сережки, ширші внизу, ніж зверху. Висячі сережки у формі сльози з подовженими вигинами врівноважують обличчя і привертають увагу до очей та вилиць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *