Як переміщеним особам працевлаштуватись на Прикарпатті?

[ad_1]

Як переміщеним особам працевлаштуватись на Прикарпатті?

Про це розповіла директорка центру Юлія Вінтоняк, інформує Суспільне.

На обліку в Івано-Франківському міському центрі зайнятості зараз перебувають 1 900 людей. Зі слів директорки центру Юлії Вінтоняк, серед них є ті, хто був вимушений покинути домівку через війну.

«До нас звернулися 27 внутрішньо переміщених людей. Вони вже мають відповідне посвідчення. 17 із них ми готові надати статус безробітного, адже у них є необхідні для цього документи. Ще десятеро — не мають жодного документа», — розповіла Юлія Вінтоняк.

Для тих, хто шукає роботу у центрі зайнятості, пропонують 240 вакансій.

«Це — робітничі професії. Наприклад, кравчині, також «Укрзалізниця» у Франківську шукає складальників вагонів, стрілочників. Вакансій є багато», — каже Юлія Вінтоняк.

За її словами, для того, щоб стати на облік в центрі зайнятості, потрібно мати із собою:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • трудову книжку;
  • документ про освіту.

Людям, які з певних причин втратили свої документи, потрібно звернутися у центр надання адміністративних послуг для їхнього відновлення. Серед людей, які зареєструвалися в Івано-Франківській громаді як переселенці, документи втратили одиниці, каже директор департаменту адмінпослуг Богдан Питель.

З його слів, станом на 15 березня в Івано-Франківську зареєструвалися понад 12 тис. людей з інших регіонів. Однак це — неповна цифра, адже не всі люди, які приїхали у місто, стали на облік. Є також і ті, хто проїжджає транзитом, тобто не реєструється.

«95% громадян, які вже зареєструвалися, – з документами. Вони мають паспорт громадянина України, пенсійне посвідчення, закордонний паспорт. Також у додатку «Дія» сформований «єДокумент». Він містить усі необхідні відомості», — розповів Богдан Питель.

Читайте також: Рада продовжила воєнний стан в Україні на 30 діб

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *