Все про видалення родимок лазером

Існує безліч причин, з яких може бути проведена процедура лазерного видалення родимок: естетично непривабливий зовнішній вигляд для зменшення дискомфорту, якщо родимка регулярно травмується (наприклад, під час гоління), або якщо порушення пов’язане з її локалізацією при терті або здавлюванні одягом. Видаляти родимки хірургічним шляхом слід з більш серйозних причин, тобто якщо родимка атипова і існує ризик розвитку меланоми. Як правило, ціна видалення родимки лазером на обличчі в медичному центрі CALM є доступною для більшості пацієнтів.

Родимка має бути оглянута лікарем за допомогою дермоскопа, якщо вона:

  • асиметрична;
  • має нерівні межі;
  • має різні кольори;
  • має розмір понад 6 мм;
  • є динаміка зростання.

Лазерне видалення родимок — це процедура, яку може запропонувати вам сучасна дерматоонкологія CALM, і яка допоможе вам швидко, безпечно та безболісно видалити небажані доброякісні утворення шкіри.

Переваги лазерного видалення родимок

Основна перевага лазерного видалення родимок у тому, що це неінвазивний метод. Оскільки при цьому немає розрізання або спалювання шкіри, ризик інфікування значно знижується.

Лазери також здатні дістатися таких ділянок тіла, як лоб або ніс, які важко піддаються лікуванню іншими методами. Зрештою, за один сеанс можна обробити кілька родимок.

Результати прийнятні навіть для тих, хто хоче видалити родимки на видимих ​​частинах тіла, наприклад, на обличчі чи області шиї.

Чи боляче видаляти родимки лазером?

Найчастіше перед видаленням родимки застосовується місцева анестезія.

Чи безпечна ця процедура?

Щоб визначити, чи можна видаляти родимки лазером, необхідно ретельне обстеження шкіри під керівництвом лікаря.

Рішення про найбільш підходящий метод лікування повинен приймати лікар-онкодерматолог на підставі результатів ретельного обстеження родимки.

Які можливі побічні ефекти?

У дуже поодиноких випадках родимки можуть переродитися. Як і за інших методів видалення, лазерне лікування, залежно від розміру похідної шкіри, може залишити невеликий шрам.

Як проводиться процедура?

Перед видаленням родимки застосовується місцева анестезія. Лазерний промінь спрямовується на клітини, що утворюють родимку. Ці клітини поглинають промінь, і таким чином родимка зникає з поверхні шкіри, а прилегла шкіра залишається недоторканою. Після завершення процедури лікар пояснить, як слід доглядати шкіру в домашніх умовах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *