Важливість урологічного здоров’я

Регулярне відвідування лікаря — хороша ідея, оскільки це допомагає тримати організм під контролем і дає уявлення про загальний стан здоров’я та фізичну форму. Підтримка здоров’я урології особливо важлива, оскільки вона охоплює так багато функцій нашого організму. У зв’язку з цим стає очевидно, наскільки уролог Львів є необхідним та важливим для відвідування.

І хоча і чоловіки, і жінки часто соромляться звертатися до уролога з такими проблемами, як нетримання сечі та сексуальна дисфункція, вживання профілактичних заходів, коли мова йде про ваше урологічне здоров’я, може допомогти вам звести до мінімуму ризик виникнення багатьох урологічних захворювань.

Що таке урологія?

Урологія — це область медицини, пов’язана із захворюваннями і розладами чоловічих і жіночих сечовивідних шляхів. Багато людей дивуються, коли дізнаються, що урологія охоплює широкий спектр захворювань як для чоловіків, так і для жінок.

Урологи — це медичні працівники, які спеціалізуються на лікуванні станів, симптомів і захворювань, пов’язаних з органами сечовиділення, включаючи сечовивідні шляхи, сечостатеву систему і репродуктивні органи. У чоловіків вони лікують всі недуги, що стосуються статевого члена, простати і яєчок.

Вони також проводять операції, якщо це необхідно для видалення раку або закупорки сечовивідних шляхів. На додаток до цієї спеціалізованої області навчання, урологи проходять підготовку з внутрішньої медицини, педіатрії, гінекології та інших медичних спеціальностей.

Які найпоширеніші захворювання лікують урологи?

Важливість урологічного здоров’я

Три найпоширеніших захворювань, які лікують урологи, включають в себе:  

Нетримання сечі

Мільйони людей страждають від нетримання сечі, яке особливо часто зустрічається у людей похилого віку. Хоча це не шкідливо для здоров’я, воно обтяжує повсякденне життя і може призвести до незручних моментів. Нетримання сечі або втрата контролю над сечовим міхуром може вплинути на ваше емоційне, психологічне та соціальне життя.

Камені в нирках

Камені в нирках — це скупчення мінералів і солей, які тверднуть всередині нирок. Вони можуть мати різний розмір і бути болючими при виведенні. Деякі камені можна вивести за допомогою ліків та великої кількості води, але інші можуть потребувати медичної допомоги уролога.

Збільшення простати

Збільшення передміхурової залози — це збільшення розміру простати. Однак воно не викликане раком. Медичний термін для збільшення простати — доброякісна гіперплазія передміхурової залози. На збільшення простати страждає близько 33% дорослих чоловіків.

Чи відчуваєте ви симптоми?

Важливість урологічного здоров’я

Якщо ви вважаєте, що відчуваєте будь-яку з поширених урологічних проблем, які ми описали, або маєте інші симптоми, які викликають занепокоєння, запишіться на прийом до лікаря для встановлення діагнозу та подальших кроків. Ці проблеми вимагають правильного діагнозу, щоб гарантувати, що ви отримуєте правильне лікування. Коли ви записуєтесь на прийом до уролога або коли ваш основний лікар направляє вас до уролога, вам може бути корисно взяти з собою перелік питань або симптомів, пов’язаних з причиною вашого візиту до уролога.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *