Практичні поради щодо ремонту манікюрних фрезерів

Манікюрні фрезери затребувані в салонах краси та кабінетах косметології: нейл-майстри за допомогою цього приладу вирівнюють нарощені нігті, формують нігтьову пластину за довжиною та формою. Фрезери випускають у різній конфігурації, але мають попит саме ручні моделі. Ці аксесуари допомагають майстру виконувати всі додаткові операції з педикюру та манікюру не тільки на натуральних нігтях, а й на штучних.

Якщо ламається робоча техніка, варто звертатися до наших спеціалістів із компанії «КБТ-Сервіс». Мережа майстерень добре відома киянам та гостям міста: працюють філії у Голосіївському та Дарницькому районах, на Оболоні та Позняках, на Троєщині та в Печерську. Тут приймають побутову, домашню та професійну техніку на відновлення.

Ремонт манікюрних фрезерів у Києві

  • Фрезером для манікюру легко коригувати нігті, шліфувати та полірувати їх. Прилад нескладний за конструкцією, але іноді виходить з ладу і вимагає термінового втручання фахівців. Майстри компанії вміють працювати з будь-якими моделями перукарської техніки.
  • Під час маніпуляцій прилад можуть неправильно використовувати: через порушення правил експлуатації з’являються поломки. Коли майстер не вимикає блок після роботи, переводячи його регулятором оборотів на мінімальну потужність або перегинає мережний провід, техніка поступово виходить з ладу.
  • При некоректному зберіганні та вологому середовищі фрезер також ламається, особливо якщо мікромотор зберігають без запобіжної вставки. Багато майстрів поспішають під час роботи і не чекають повної зупинки для перемикання напрямку обертання. Це також негативно впливає на манікюрну техніку.
  • Переваги звернення до «КБТ-Сервісу» – можливість  оперативно відремонтувати прилад зі знаком якості у стислий термін. Мережа  майстерень  приймає фрезери з будь-якими несправностями.

Ціна на ремонт манікюрних фрезерів від 700 грн

Спершу техніка проходить діагностику, майстер з’ясовує причину поломки, більш детально тут https://kbt-service.kiev.ua/uk/remont-frezeriv. Потім пропонує власнику приладу відповідний варіант налагодження та озвучує суму, а також терміни. При досягненні згоди укладається договір та техніку беруть у роботу. Через встановлений термін власник забирає агрегат після ефективного ремонту.

Доступна вартість послуг майстра досягається за рахунок наявності фірмових запчастин для роботи: компанія «КБТ-Сервіс» має власний склад з комплектуючими.

Мережа майстерень відома якісним налагодженням різної техніки на комфортних для замовника умовах!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *