Новини Львова: демонтаж церкви УПЦ МП та виставка «Різдвяна містерія»

Якщо ви шукаєте актуальні та свіжі новини Львова, то ви у правильному місці! Не секрет, що ми усі живемо в такий період, коли кожен день трапляються певні події. У зв’язку з цим дуже важливо бути в курсі останніх новин, щоб мати уявлення про те, що відбувається на території нашої країни та за її межами. Тим більше, будучи жителем прекрасного міста Львова, вам життєво необхідно знати все, що у ньому коїться. Сьогодні ми розглянемо дві популярні новини, які можуть вас зацікавити: затягування демонтажу незаконно збудованої церкви РПЦ та показ унікальної вокально-хореографічної виставки «Різдвяна містерія».

Демонтаж незаконно збудованої церкви УПЦ МП

Громадські активісти, які надсилали звернення в міську раду щодо розміщення Свято-володимирської церкви РПЦ, нарешті отримали відповідь. У ній йдеться про те, що даний об’єкт не має відповідних документів для розміщення та є усі підстави для того, щоб його знести. Однак мерія проігнорувала таке прохання громади.

«Відповідь нам довелося чекати три місяці, — розповідає Назар Мединський, громадський активіст. – У документі йдеться про те, що ця споруда розміщена без дозвільних документів. Нами було створено та надіслано ще один лист, у якому ми просимо розібратися з цим правопорушенням. Наразі до сих пір чекаємо відповіді.»

Оскільки немає відповідної політичної волі, громадські активісти твердять про те, що це питання необхідно перемістити в публічну площину.

Вокально-хореографічна виставка «Різдвяна містерія»

Від скандалів та конфліктів переходимо до більш веселих та радісних подій. 25 грудня у Львові все-таки була показана унікальна виставка «Різдвяна майстерня». Її виконавцями являється заслужений ансамбль народного танцю України «Юність». Цікавий факт полягає в тому, що репетиції проводилися в умовах відсутності енергопостачання. Дітям доводилося практикувати свої ролі з увімкненими ліхтариками. Однак все це не завадило їм показати казкове та барвисте дійство, де прозвучали основні традиції Різдва.

Заслужений ансамбль народного танцю «Юність» — це досвідчений, чудовий та міцний колектив. Вже у 24-му році вони святкуватимуть визначну дату – 60 років сумлінної праці на благо України та української культури. Кількість вистав та постановок, які знаходяться в їхньому репертуарі, налічує більше ніж сотню. Цей ансамбль відомий у понад ніж 60 країн по всьому світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *