Літо на війні: прикарпатські медики вже декілька років рятують життя на фронті


Медики на фронті

Медики на фронті

Медики з Прикарпаття вже декілька років допомагають військовим на фронті.

Історії лікарів, які наважилися піти на війну, розповіли в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. 

Поїхати першою на фронт наважилася медсестра відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Галина Матіїшин.

Медики на фронті

Медики на фронті

Крім неї, допомагати військовим вирушили анестезіолог Вадим Ігнатовський та хірурги Володимир Сорокатий та Андрій Івасів.

Три роки назад для Галини Матіїшин таке рішення було більше обов’язком, ніж викликом собі. Однак, вже за пів місяці в Авдіївці, вона почала по-іншому дивитися на світ та більше цінувати життя.

Медики на фронті

Медики на фронті

Жінка пригадує, що за себе не боялася, але ввечері, коли розпочинали обстріл, страшно було за колег та військових. 

“Коли ми отримали першого пораненого, зрозуміли що нас чекає… Найважчим був хлопець з наскрізно простріленою щелепою, а всього за два тижні ми мали 17 поранених. Відрадно, що вдалося їх врятувати…” – зазначила пані Галина.

Медики на фронті

Медики на фронті

Поранених оперували в машині, старалися дбати про стерильність та робили все потрібне. Галина Матіїшин зазначає, що якщо буде можливість, знову вирушить на фронт. 

«Я би пішла за всіх тих дітей, тільки б усі були здорові, а війна врешті завершилась. Люблю Україну. Мабуть, та перемога й від мене залежить…” – зазначила жінка.

Першими у “Госпітальєри” – медичний батальйон вирушили Остап Грищук, Андрій Яворський, Ігор Галіпчак, Костянтин Кіршак, Степан Смачило.

Служили за контрактом Василь Коростіль, Михайло Кривень, Віталій Рибалко, Ірина Балан.

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *