Квіти для святкового столу

Комфорт та затишна обстановка в будинку важливі для кожної людини. Особлива увага напередодні святкової події приділяється дизайну інтер’єру. Безпрограшним варіантом для оформлення внутрішнього простору є живі квіти. Ними можна прикрашати стіни, кути, стельову частину; також органічно вони виглядатимуть на обідніх столах.

На тему оформлення зали ми поспілкувалися з флористами інтернет-магазину «Букетик ІФ» https://buketik.if.ua/

63809c7e04ff4.jpg

Як правильно декорувати святковий стіл

Флористична композиція на столі під час прийому гостей – це не лише презент господарям, а й гармонійна прикраса та елемент сервірування. Віддаючи свою енергетику, правильно підібрана квітка створює потрібну атмосферу, підвищує настрій, стимулює комунікацію між присутніми. При створенні такого декору потрібно врахувати деякі особливості, а саме:

  • перевагу віддати краще невеликим букетам – вони не повинні загороджувати вид людини, що сидить навпроти, і не повинні створювати дискомфорт;
  • дуже добре виглядатимуть горизонтальні композиції з лілій та гербер у круглих негроміздких вазочках;
  • оригінально виглядають букети у вазах різних розмірів, розташовані по центру вздовж столу;
  • якщо стіл сервірується полотняними серветками, поверх них можна покласти бутон або квітку рослини – це виглядатиме надзвичайно стильно та оригінально;
63809cfa08fce.jpg

Останнім часом тренд на прикраси у вигляді плаваючих у мисках або інших ємностях квіткових бутонів або лотосів – цей варіант дуже креативний, і до того ж зовсім не заважає нікому з гостей під час обіду.

Головне при створенні такого декору – гармонія з навколишнім середовищем та підтримка обраного стилю. Флористичні композиції в жодному разі не повинні випадати із загальної оформлювальної концепції, бути витримані в одній гамі з колористики. В окремих випадках можна зіграти на контрасті.

Де придбати квіткові композиції для декорування святкового столу? Якщо часу достатньо, ви можете відвідати будь-який квітковий магазин. Більш зайнятим людям пропонуємо звернутися на сайт кур’єрської доставки квітів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *