Білі труси-шорти жіночі — як зберегти колір?

Біла спідня білизна вимагає особливо дбайливого відношення в процесі прання. При недотриманні правил і рекомендацій виробника нерідко білий набуває неприємного жовтуватого відтінку, який псує зовнішній вигляд і вкрай складно виводиться. Розберемо, як зберегти колір спідньої білизни. Якщо ви ще не знаєте, де купити труси жіночі шортиками, загляньте в інтернет-магазин Indena.

5 правил прання білих жіночих трусів-шортиків

Перед пранням білизни обов’язково робіть сортування. Головний ворог білого  — кольорові речі, що випадково потрапили в барабан пральної машини. Труси жіночі шортами можна прати з іншою білою білизною, яка потребує такого ж температурного режиму.

Якщо білизна має мереживні вставки, обов’язково зверніть увагу на інформаційний ярлик. Найчастіше такі жіночі труси-шортики можна прати при температурі не вище 30 ºС.

При підборі засобу для прання віддавайте перевагу рідкому. Такі «порошки» швидше розчиняються і не забиваються в мереживо. Крім того, при надмірній концентрації не руйнують еластичні волокна тканин.

Не залишайте білі жіночі труси-шортики на тривалий час у кошику для білизни. Максимальний час зберігання до прання — 3 дні. Чим довше спідня білизна залишається брудною, тим складніше її випрати без сильнодіючих засобів.

Не сушіть нижню білизну на сушках для рушників, батареях, а також поблизу опалювальних приладів. Високі температури руйнують еластичні волокна та призводять до появи жовтизни.

Засоби для прання білих жіночих трусів-шортиків

Для нижньої білизни можна використовувати як ручне, так і машинне прання. Особливу увагу приділіть питанню підбору порошку. Хороші рекомендації мають засоби Frau Schmidt «Білизна біліше за біле», які підійдуть для прання трусиків, боді, бюстгальтерів і навіть тюля.

Чудово справляються з плямами відбілювачі Dr. Beckmann та Chirton. Їхня головна перевага — відсутність хлору в складі. А ось бальзами для ополіскування спідньої білизни використовувати не рекомендується, оскільки вони руйнують волокна еластану, що призводить до деформації.

Якщо жіночі трусики-шортики потребують якісної дезінфекції, використовуйте гігієнічні засоби Sagrotan. Для їх виробництва застосовують дезінфікуючі компоненти, що незамінні у гінекології та дерматології. Вони здатні знищувати бактерії навіть у холодній воді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *