Девід Бекхем: «Привезти Мессі до Америки – це важливо не лише для «Майамі», а й для МЛС та для спорту»

Співвласник «Інтер Майамі» Девід Бекхем про вплив Ліонеля Мессі на МЛС.


Наступний матч «Інтер Майамі» запланований на 26-те травня проти «Ванкувер Вайткепс». Аби зробити перегляд матчу цікавіши, слід укласти парі на фаворита гри. Вигідні коефіцієнти на спорт, а також велику лінію результативності можна знайти в популярній букмекерській конторі Ringobet KZ.


За словами Девіда Бекхема, пройти через усі перешкоди, які йому довелося подолати, щоб потім подивитися на поле та побачити Лео… Це просто неймовірно. Бекхем завжди казав, що привезти Лео до Америки – це важливо не лише для «Майамі», а й для всієї Америки, і для ліги, і для спорту, і це те, що відомий футболіст справді планував зробити.


Це було потрібно, щоб надихати нове покоління дітей, які тепер можуть прийти на будь-який стадіон в Америці та Канаді та подивитися на такого гравця, як Мессі, та інших талантів, які є в «Інтер Маямі» у команді.


Як розповів Бекхем, він завжди знав, що приїзд такої людини, як Лео, до «Майамі» та Америки буде мати величезне значення, враховуючи те, що він зробив і продовжує робити на полі і за його межами.


Справа не лише у завоюванні трофеїв, чого Мессі, як і раніше, прагне, а й у тому, що він хоче, щоб діти з академії ставали кращими. Він хоче зустрітися з кожним юним гравцем, коли мандрує Америкою. Ось така Лео людина, сказав Бекхем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *