6 ефективних для вашого бізнесу буклетів

Ми, мабуть, чули відому фразу на англійській мові «good things come in small packages». Вона означає наступне: «Доброго має бути не багато». Ця фраза прекрасно ілюструє друк буклетів для маркетингових цілей. Але почнемо спочатку.

Що таке буклет?

Якщо згадати англійські слова, наприклад, little ring – маленька обручка, або little pig – маленьке порося чи piglet. То що ж таке booklet, виходячи з такого формулювання англійських слів? Правильно. Це маленька книжка, little book.

Буклети бувають різних форм та розмірів. Вони зазвичай менше книжки та мають від чотирьох до 48 сторінок. Їх кількість, до речі, залежить від об’єму та виду інформації, яку необхідно донести до цільової аудиторії, виходячи з маркетингових задач вашого бізнесу.

Ось деякі з буклетів та їх користь для вас.

Види буклетів

Інформаційний бюлетень.

І стартапи, і гігантські корпорації використовують буклети в якості інформаційних бюлетенів, для того щоб допомогти своїй аудиторії дізнатися більше про компанію. Такого типу реклама має інформацію про те, що відбувається у вашій компанії. Ці буклети – ефективний спосіб встановити тісний зв’язок з вашими клієнтами та змусити їх довіряти вашій фірмі.

Брошури.

Ці рекламні буклети мають інформацію та опис ваших продуктів. У бізнес-середі з великою конкуренцією важливо правильно оформлювати брошури та гарно їх клеїти. Це потрібно для того, щоб вони були зручними та довго зберігалися. Тут потрібна професійна друкарня.

6 ефективних для вашого бізнесу буклетів

Портфоліо.

Компанії, що працюють у сфері креативної індустрії, у тому числі дизайну інтер’єрів, графіці, анімації, мистецтві, фотографії чи виробляють індивідуальні продукти, потребують портфоліо. Це дозволяє їм продемонструвати своє унікальне мистецтво та майстерність для своїх потенційних клієнтів.

Добро продумане портфоліо буклетів допоможе людям зрозуміти стиль та тип роботи вашої компанії.

Інструкції.

Їх ще називають керівництвом по експлуатації. Вони містять важливу інформацію про конкретний продукт. Така брошура може містити покрокові інструкції по налаштуванню товару, а також інформацію про гарантії.

Рецепти.

Буклети рецептів містять короткі, але змістовні рецепти. Зазвичай вони розробляються компаніями, які продають кулінарні інгредієнти, або шеф-кухарями.

Довідники.

Вони схожі на керівництва по експлуатації. Однак, як правило, довідники містять важливі дані про товар, його користь, недоліки, функції, тощо.

Друк буклетів – надзвичайно важливий інструмент у маркетингу. Ваша цільова аудиторія з великою вірогідністю відповість на директ-маркетинг краще, ніж на інші види реклами. Інтернет-реклама вже давно дратує клієнтів і кінцевому розрахунку блокується користувачами. Так само і реклама з радіо чи телебачення виглядає нав’язливою.

Це означає, що методи цифрового маркетингу мало ефективні. Якщо все зроблено правильно, буклети можуть допомогти проінформувати клієнтів про те, чим займається ваша компанія. Тут важливі наступні фактори: дизайн, зміст, колір, макети та кінцева мета. Якість друку також надважлива.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *