На Прикарпатті цьогоріч виявили 39 нелегальних мігрантів, майже половина - з російським паспортом

[ad_1]

На Прикарпатті цьогоріч виявили 39 нелегальних мігрантів, майже половина - з російським паспортом

На Івано-Франківщині майже половина виявлених нелегальних мігрантів від початку року – люди з російським паспортом. 14 нелегалів примусово повернуть додому.

Міграційна служба Івано-Франківщини з початку року на території області виявила 39 нелегальних мігрантів. Майже половина з них, або 17 правопорушників, – особи з паспортом російської федерації. У переважній більшості випадків йдеться про відсутність в іноземців підстав для подальшого законного перебування на території України, пише КУРС.

Правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності. Стосовно 14 іноземців з неврегульованим статусом міграційна служба ухвалила рішення про їх примусове повернення до країни походження або в треті країни.

Один із них – 26-річний громадянин Йорданського Хашимітського Королівства. Декілька років молодий чоловік навчався у медичному виші в Сумах. Через невиконання іноземцем умов договору про навчання його відрахували з вузу, а міграційна служба скасувала дію посвідки про тимчасове перебування в Україні. У визначений термін іноземець не виїхав з України, натомість завзято взявся шукати тут наречену. Дістався аж на Прикарпаття, де й потрапив у поле зору працівників міграційної служби. Його зобов’язали у визначений термін таки виїхати з України на батьківщину.

Міграційна служба Прикарпаття нагадує: відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області (0342) 53-44-55 і (0342) 55-31-12.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *