Україна може отримати до 100 танків за три місяці, це реально – заступник глави МЗСУкраїна може отримати до 100 танків за три місяці, це реально – заступник глави МЗС

Україна може отримати до 100 танків від партнерів упродовж трьох місяців. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник в ефірі телемарафону.

За його словами, Україна зосередилася на танках Leopard 2, тому що їх найбільше і вони стоять на озброєнні не лише європейських партнерів, пише Ліга.

За оцінками Мельника, зараз загалом є 2 000 танків на озброєнні – тобто з тих, що можуть бути швидко передані, також є танки на складах ВПК.

“Leopard – це те, що може бути дійсно надане швидко з Польщі, з Німеччини, з інших держав. Я сподіваюся, що ми на основі “Леопардів” матимемо бодай 100 танків. Це реально. Це реально мати, якщо ми говоримо про цей період трьох місяців, коли можна це все паралельно запустити”, – підкреслив дипломат.

Заступник глави МЗС зазначив, що якщо порівнювати масштаби з тими, що дозволили перемогти гітлерівську Німеччину, то цих танків мало.

“Тому потрібно робити нові замовлення наступного року, через два роки”, – сказав Мельник.

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *