«Це замовне переслідування» — начальник Франківської митниці стверджує, про непричетність до хабарництва

[ad_1]

«Це замовне переслідування» — начальник Франківської митниці стверджує, про непричетність до хабарництва

Журналісти видання СТИК ANTIкорупція, пише 0324, вирішили поспілкуватись з представниками Івано-Франківської митниці, про долю, яка спіткала наразі їхнього керівника, та чим закінчились вчорашні обшуки в їхньому приміщені.

Проте, з журналістами погодився поспілкуватися сам, буцімто вчора затриманий, Святослав Пересунько.

Посадовець розповів, що, все що відбувалося вчора на території Івано-Франківської митниці, було спрямовано виключно на його дискредитацію.

Мовляв, якщо б це все було правдою, то він давно уже б був затриманий та через суд відсторонений від посади. Наразі нічого такого не сталося і він продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

Пересунько розповів, що 21 грудня 2021 року, приблизно о 11.30 годині до його службового кабінету в приміщені Івано-Франківської митниці увірвалися оперативні працівники територіальних підрозділів СБУ, ДБР та Генеральної прокуратури України.

Мені було пред’явлено ухвалу слідчого судді октябрського районного суду м. Полтава від 14 грудня 2021 року, якою передбачено проведення обшуків та вилучення окремих предметів, які, на думку слідчих та суду, могли б слугувати доказами у кримінальній провадженні, внесеному до єдиного реєстру досудових розслідувань 06.09.2021 року, – розповів Святослав Пересунько.

Після проведення обшуку, через пресслужби вказаних органів були розміщені компроментуючі матеріали одночасно на декількох сайтах в мережі Інтернет із заголовком: накшталт «Начальника Івано-Франківської митниці затримали на хабарі у 10 тис. доларів».

Така інформація супроводжувалася фотографіями особи, яка лежала на підлозі в кайданках, та особи, яка спілкується з працівниками СБУ.
Проте, зі слів посадовця, ці фото жодного стосунку до нього не мають.

Було проведено обшуки у моєму робочому кабінеті, приміщеннях, які належать мені, в автомобілі та у приміщенні, в якому я мешкаю у м. Івано-Франківську. було вилучено ряд предметів та документів. Факту отримання мною хабаря не зафіксовано зазначеними працівниками, оскільки цього не було й не могло бути, на момент з’явлення вказаних осіб до мого кабінету, я знаходився на своєму робочому місці один, – розповів Пересунько.

Крім того, на жодній із фотографій мене як керівника митниці ідентифікувати не можливо, оскільки мене на них і немає. Після завершення слідчих дій мене не було ані затримано, ані заарештовано, оскільки мною не здійснено нічого протизаконного, – пояснив чоловік.

Керівник Івано-Франківської митниці зазначає, що під час проведення обшуків, поведінка вказаних працівників територіальних підрозділів СБУ, ДБР та Генеральної прокуратури України стосовно нього та його підлеглих була зухвалою і зверхньою, що є зафіксовано їхньою ж відеокамерою яка була включена упродовж періоду проведення слідчих дій.

Вважаю, що наведені факти свідчать про замовне переслідування мене, що, можливо, пов’язане з моєю професійною діяльністю з метою зганьбити мене, мою сім’ю та працівників митної служби України та принизити мою честь, гідність та ділову репутацію, – зазначив Святослав Пересунько.

Читайте також, Цьогоріч прикарпатці одружувалися частіше ніж розлучалися — статистика.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *