[ad_1]

Франківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцям

Івано-Франківська міська централізована бібліотечна система Департаменту культури міської ради у середмісті Івано-Франківська провела акцію «Нація, яка читає — непереможна!».

Акція передбачає можливість тимчасово переміщеним особам, які перебувають зараз у нашому місті, безкоштовно взяти собі для прочитання книги, а відтак передати їх знайомим чи прийти і обміняти на інші.

Хто любить читати, той і в час війни без книги свого життя не мислить.

Крім того, у такому випадку книга стає добротним антистресом, дозволяючи хоч на трохи відволіктись від пережитих жахіть війни.

Особливо це важливо для діток, які пройшли через бомбардування та зустрічі з ворогом.

Тож, працівники міських бібліотек вирішили через таку книжкову акцію допомогти тимчасово переміщеним особам з допомогою книг позбутися стресу, а також долучитися до так званої «лагідної українізації». Адже книги, які пропонують бібілотекарі переселенцям, виключно україномовні.

Подібну акцію Івано-Франківська МЦБС планує проводити кожного тижня.

А щоб наповнити стенди літературою, просимо усіх небайдужих франківців приносити україномовні книги у читальний зал МЦБС, що по вул. П. Орлика, 5.

Франківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцямФранківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцямФранківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцямФранківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцямФранківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцямФранківців запрошують долучитися до акції та принести книжки, які передадуть переселенцям

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *