Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів

[ad_1]

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів

Сучасний кінематограф щороку пропонує нам велику кількість фільмів та серіалів. Розібратися в такому різноманітті буває нелегко. Саме тому ми підготували для франківців спецпроєкт “Кіно на вечір”, у якому зберемо підбірки найкращих кінокартин усіх часів.

За вікном з дерев злітає листя, на календарі 13 листопада, а це означає, що осінь вже добігає до кінця. Якщо Ви ще не насолодилися цією порою року або хочете максимально продовжити осінню атмосферу — ця підбірка точно для Вас.

В багатьох осінь асоціюється із затишком, чашкою ароматного чаю чи кави, гарбузовими пирогами та затишними кінокартинами. Саме з останнім редакція 0342.ua вирішила допомогти Вам.

Ми підготували підбірку з трьох екранізацій відомих творів. Вони огорнуть вас особливою атмосферою, подарують натхнення та багато емоцій — від сліз до сміху.

Маленькі жінки

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-1

Книгу “Маленькі жінки” написала американська письменниця Луїза Мей Елкотт ще в 1869 році. Це історія про чотирьох дівчат, які народилися в небагатій родині, але попри все не падають духом. Дівчата навчаються долати труднощі, допомагають іншим, розвиваються, роблять помилки та будують стосунки. Події розгортаються в 1860-х роках в Новій Англії. Історія сестер продовжується і в наступних книгах письменниці.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-2

Роман ”Маленькі жінки” неодноразово екранізовували. Остання прем’єра фільму на основі роману вийшла під однойменною назвою у 2019 році. Головні ролі зіграли Сірша Ронан, Емма Вотсон, Флоренс П’ю та інші не менш відомі актори.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-3

Фільм вийшов дуже атмосферним, затишним, цікавим та не менш емоційний. Він огорне вас приємною атмосферою дому, змусить задуматися над багатьома питаннями і водночас не залишить ваше серце байдужим.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-4

Стрічка отримала схвальні відгуки глядачів, а рейтинг IMDb склав 7,8 бала.

Енн

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-5

“Енн із зелених дахів” — роман письменниці Люсі Мод Монтгомері, який опублікували в 1908 році. В основі сюжету — історія Метью та Марілли Катбертів, брата та сестри із Нової Шотландії, які взяла на виховання дівчину-сироту.

Звісно, спочатку вони хотіли взяти хлопчика, який допомагав би їм по господарству, але через непорозуміння Метью привіз додому дівчинку. Та не просто дівчину, а руденьку, худорляву 11-річну мрійницю, яка із захопленням розмовляла про все на світі, була сповнена енергії та жаги до життя.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-6

Письменниця написала цілу серію книжок, яка розповість про історію життя невгамовної дівчини.

Роман екранізовували багато разів. Найновіший серіал з назвою “Енн” канадського виробництва вийшов у 2017 році на стрімінг-сервісі Netflix і одразу став популярним. Загалом, серіал складається з трьох сезонів та 27 серій.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-7

Він яскраво передає атмосферу Нової Шотландії наприкінці 19 століття, показує розвиток дружби, дорослішання дітей, проблеми освіти та суспільства. Водночас головні герої наділені рисами, які не зовсім підходять “ідеальним героям” — вони помиляються, сваряться. втрапляють в халепи, але продовжують боротися. 

Творцям серіалу вдалося не просто передати основі думки письменниці, які вона вклала в роман, але й наповнити кінокартину ще глибшим сенсом та яскраво показати деякі гострі проблеми.

Рейтинг IMDb — 8,7.

Маленький принц

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-8

Мабуть, немає людини, яка б не чула про твір “Маленький принц”. Його написав французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері в 1942 році.

За сюжетом, пілот змушений посадити літак у пустелі Сахара. Там він знайомиться із принцом з далекої планети. Маленький принц ділиться власними історіями, розповідає про свою троянду, про життя на своїй та інших планетах.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-9

Здавалося б, чергова дитяча історія, але вона зовсім не схожа на “дитячу казку”. Це глибокий твір про мудрість, смерть, дитячу душу, відповідальність, вірність. Твір містить малюнки автора, які доповнюють всю сюжетну картину.

Кожного разу перечитуючи “Маленького принца” можна сприймати історію зовсім по-іншому: звертати увагу на деталі, на сенс, прихований в фразах принца. 

Французький мультиплікаційний фільм “Маленький принц” вийшов у 2015 році. Вперше його показали на Каннському фестивалі.

Кіно на вечір: три екранізації відомих творів для затишних вечорів, фото-10

Сюжет мультфільму побудований на історії про дівчинку, яка живе біля чудернацького старого. Той розповідає неймовірні історії про маленького принца, лиса, космос, зірки та інші планети.

Мультфільм вийшов дуже затишним та натхненним. Творцям вдалося передати основну суть книги. Його буде цікаво дивитися як дітям, так і дорослим.

Рейтинг IMDb — 7,7 бала.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *