Псевдобанкір обшахраював прикарпатця на чималу суму: поліцейські Івано-Франківщини проводять розслідуванняПсевдобанкір обшахраював прикарпатця на чималу суму: поліцейські Івано-Франківщини проводять розслідування

50 тисяч гривень привласнив  шахрай, знявши гроші з банківського рахунку франківця. Чоловік  повірив додзвонювачу й позбувся усіх заощаджень. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Ваш банківський рахунок заблоковано, збій системи або ж збільшення кредитного ліміту – саме під такими способами пройдисвіти телефонують до мешканців області та довідуються конфіденційну інформацію. Вони спустошують електронні гаманці, привласнюючи заощадження краян. 

Від такого роду злочину потерпів й 24-річний мешканець обласного центру. За словами заявника,  до нього зателефонував чоловік та  представився працівником банку. Аферист повідомив, про проблеми з електронним гаманцем та запропонував убезпечити його. Після кількох порад «помічник» дізнався необхідні дані, а за кілька хвилин з банківського рахунку чоловіка зникло 50 000 гривень. Зрозумівши, що потрапив в пастку шахрая, потерпілий звернувся за допомогою до поліції.  

Поліція за вказаним фактом розпочала розслідування. 

Поліцейські вкотре наголошують мешканцям Прикарпаття бути уважними та пам’ятати: працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. 

У разі такої ситуації та коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі.

Ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки.

Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.

Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок.

Поліція Івано-Франківської області

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *