На Звягельщині спритник обікрав товариша: зняв з картки близько 200 тис. гривень

У смт Ємільчине чоловік обікрав товариша: зняв з картки гроші та розтринькав на спиртне, таксі, а також купив мотоцикла. Про таке повідомляє Звягельський районний відділ поліції Житомирщини.
Так, учора, 1 травня до відділення поліції №1, що у смт Ємільчине, звернувся 34-річний чоловік. Він повідомив, що з його картки зникли гроші. Слідчо-оперативна група встановила, що він не так давно випивав у компанії. Відтак дав картку 34-річному товаришу, аби той ще купив алкоголю та продуктів.
Товариш картки не повернув і сам не повернувся. Заявнику ж стали приходити повідомлення про списання грошей: сума сягнула близько 200 тис. грн.
Поліція розшукала спритника: той був удома. Зізнався, що гроші витратив на алкоголь та таксі, частину роздав знайомим, а також купив мотоцикл. Каже, що картку врешті загубив. Та частина коштів у нього зосталася, тож її вилучили.
 – Правова кваліфікація події – ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Відповідно до чинного законодавства подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років, – йдеться у повідомленні.
Джерело: 04141.com.uaГроші тринькав, як міг: витрачав на спиртне, їздив на таксі, роздавав знайомим, а тоді купив мотоцикл
Дополнительно:
На Звягельщині спритник обікрав товариша: зняв з картки близько 200 тис. гривень

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *