На Прикарпатті встановили нову установку для дорожніх робіт


На Прикарпатті встановили нову установку для дорожніх робіт

На Прикарпатті встановили нову установку для дорожніх робітНа Прикарпатті встановили нову установку для дорожніх робітНа Прикарпатті встановили нову установку для дорожніх робіт

Для належного ремонту автошляху Р-21 Долина – Хуст компанія ПБС встановила грунтозмішувальну установку. Вона знаходиться у промзоні міста Долина (Прикарпаття). Міні-завод придбали в одного зі світових лідерів у виробництві асфальтозмішувальних установок “MARINI – FAYAT GROUP”

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на ПБС.

Система призначена для змішування матеріалів, які додаються в нижні шари дорожнього конструктиву, щоб забезпечити міцну та надійну основу. “У випадку з ремонтом дороги Долина – Хуст ми змішуємо різні фракції щебеню з комплексними в’яжучими, які перетворюються на бетон низької марки – це і є першим шаром дорожнього одягу”, – йдеться у дописі. Грунтозмішувальна установка компанії “Marini” має продуктивність 400 тонн на годину. Вона – мобільна, тож завод можна протягом 10 днів перемістити з одного місця в інше. Після закінчення ремонту автошляху Р-21 на території Прикарпаття установка буде демонтована та встановлена в іншому місці, де буде в цьому потреба.

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *