Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії

[ad_1]

Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії

Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії, фото-1

Відпуск електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 міс. 2021 року збільшився на 47% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. При цьому частка експорту в загальному обсязі відпуску зменшилася із 47% до 32% (на 15%).

«За 8 місяців 2021 року ДТЕК Бурштинська ТЕС відпустила в мережу близько 4.6 млрд квт*год електроенергії, з яких 1.45 млрд квт*год експортувала закордон. Це нижче показника минулого року. Тоді ми відпустили понад 3,1 млрд квт*год, з яких

експортували 1.48 млрд квт*год. Експорт зменшився на 28 млн квт*год. Відпуск е/е в Бурштинський енергоострів склав 2,65 млрд квт*год, що на 1,23 млрд квт*год більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомили в ДТЕК.

У 2021 році Бурштинська ТЕС підтримала ОЕС України частиною своїх маневрових потужностей. Розвертаючи енергоблоки по команді НЕК «Укренерго» в ОЕС України, ми відпустили в українську енергосистему 466 млн квт*год електроенергії, що вдвічі більше, ніж за 8 міс. 2020 року (234 млн квт*год). Відтак, для підтримки стабільності ОЕС України та Бурштинського енергоострова було відпущено майже вдвічі більше е/е. Для цього підприємство використало та продовжує використовувати весь наявний паливний ресурс. До слова, можливість експорту для Бурштинської станції – це наявність залишків електроенергії, які не використав Бурштинський енергоострів та ОЕС України», – повідомили в ДТЕК.

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *